PhotoBox

...SBÍRKA MÝCH FOTOGRAFIÍ...

O STRÁNKÁCH

Stránky vznikly 3. prosince 2007.

Hlavní náplní webové stránky je prezentace vlastních fotografií. Pokud máte zájem použít některou z fotografií, kontaktujte mě (kontaktní údaje jsou uvedeny v sekci Kontakty).

Stránky využívají i podpory RSS kanálu. Více o této službě se dozvíte zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/RSS. Ve stručnosti vám přiblížím princip RSS kanálu. Protože není vyloučeno, že s počítačem si rozumíte výhradně po uživatelské stránce, tak vás nebudu zatěžovat podrobnostma technického charakteru. RSS funguje obdobně jako předplatné novin - nicméně je zcela zdarma. Určitě máte spoustu oblíbených stránek, kde chodíte za zábavou, poznáním a nebo pro aktuální informace ze světa i domova. Abyste nemuseli náročně otvírat několik oken prohlížeče (pro každou tuto stránku jedno okno), existuje podpora RSS kanálu, který vám stáhne aktuální články na jediné místo. V tomhle směru můžete využít buď program, který tuto podporu RSS umožňuje (hojně užívaný je například FeedReader - ke stažení zde, a nebo například server www.seznam.cz. Pakliže máte na Seznamu založen účet, po přihlášení se na titulní stránce Seznamu objeví již nastavený přehled RSS kanálů nejznámějších českých informačních serverů. Tento seznam můžete jakkoliv spravovat dle vašeho uvážení a vašich potřeb.

Jak přidáte požadovaný RSS kanál do programu? Na každé stránce, která využívá RSS, naleznete oranžovou ikonku nebo popřípadě jakýkoliv obdobný odkaz s titulkem RSS. Pokud jej otevřete, je možné, že se vám zobrazí nepřehledný text. Nelekejte se. Zkopírujte adresu této stránky z adresního řádku do programu, který jste si stáhli k prohlížení RSS kanálu a máte vyhráno. Pokud se vám nedaří, nevadí, kontaktujte mě pomocí diskuze níže.

Další funkcionalitou webu je registrace a přihlášení. Registrovaní uživatelé budou mít časem výhody oproti neregistrovaným. O těchto výhodách vás budu informovat včas a obsáhleji.

Závěrem bych chtěl poděkovat za návštěvu webu a pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně stránek, využijte diskuzi níže.

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6259":

 
fotografie nelze šířit bez souhlasu autora